



Каструля з нержавіючої сталі Zauberg 40 л ZB-42
2 920 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14045
+380 (68) 709-03-30
- +380 (50) 709-03-30Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Тип - каструля з нержавіючої сталі.
- Об'єм каструлі - 40 л.
- Діаметр каструлі - 44 см.
- Висота каструлі - 29,5 см.
- Висота з кришкою - 34,5 см.
- Товщина стінок - 0,7 мм.
- Вага - 5,85 кг.
- Кришка - нержавіюча сталь з паровідводом.
- Виробник - ТМ Zаuberg.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zauberg |
| Тип | Каструля |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Висота каструлі без кришки | 29.5 см |
| Висота каструлі з кришкою | 34.5 см |
| Товщина стінок посуду | 0.7 мм |
| Кришка | нержавіюча сталь |
| Ручка | Нержавіюча сталь |
| Мірна шкала | Так |
| Тип плити | Склокерамічна, Індукційна, Газова, Електрична |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Об`єм | 40 л |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 5.85 кг |
| Потовщене дно | Так |
| Спосіб кріплення ручок | Клепочное з'єднання |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Подарункова упаковка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Антипригарне покриття | Немає |
| Діаметр каструлі | 44 |
| Об'єм каструлі | 40 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 920 ₴


