
Піддон для розсади 40,2 х 26 х 7,6 Юніпласт
53 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14098
+380 (68) 709-03-30
- +380 (50) 709-03-30Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Тип - піддон для розсади.
- Матеріал - поліетилен вторинної переробки.
- Довжина піддону з бортиками – 40,2 см.
- Ширина піддона з бортиками - 26 см.
- Висота піддону - 7,6 см.
- Довжина піддону по дну - 36 см.
- Ширина піддона по дну - 22 см.
- Виробник - Україна, Юніпласт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Піддон розсадний |
| Виробник | Юнипласт |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для кімнатних рослин |
| Встановлення | Настільна, Балконна, Підлогова |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 402 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Висота | 76 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 53 ₴


