


Каструля алюмінієва циліндрична 6 л
420 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 02310
+380 (68) 709-03-30
- +380 (50) 709-03-30Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каструля алюмінієва 6 л виготовлена в Китаї. Вона призначена для використання вдома або в закладах громадського харчування. Завдяки якісному матеріалу посуд відрізняється гарною теплопровідністю та міцністю. Вона прослужить вам не один рік, зберігши форму і функціональні властивості. Переваги алюмінієвої каструлі 6 л. Алюмінієвий посуд підходить для газових та електричних плит, він швидко і рівномірно прогрівається.
- Каструля комплектується плоскою кришкою, а ручки надійно зафіксовані за допомогою заклепок.
- Циліндрична форма ємності робить її універсальною — ви зможете варити або гасити овочі, м'ясо та інші продукти.
- За алюмінієм не потрібно особливо доглядати, мити його можна в посудомийці. Метал не виділяє токсинів.
Купити каструлю алюмінієву 6 літрів в Україні
Класична кастрюля алюмінієва 6 л від компанії Zauberg чудово буде виглядати на будь-якій кухні. Це максимально простий та зручний в експлуатації посуд, який недорого коштує і довго служить. З її допомогою ви зможете забезпечити швидкий та якісний процес приготування різноманітних страв.
- Тип - алюмінієва каструля.
- Об'єм - 6 л по краю каструлі.
- Діаметр каструлі - 25,4 см.
- Діаметр з ручками - 31,4 см.
- Висота каструлі - 14 см.
- Висота з кришкою - 16,5 см.
- Вага - 0,7 кг.
- Кришка - алюмінієва.
- Виробник - Китай.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zauberg |
| Тип | Каструля |
| Матеріал | Алюміній |
| Висота каструлі без кришки | 14 см |
| Висота каструлі з кришкою | 16.5 см |
| Товщина стінок посуду | 1.1 мм |
| Тип дна | Одношарове |
| Зовнішнє покриття | без покриття |
| Внутрішнє покриття | без покриття |
| Кришка | алюміній |
| Ручка | Алюміній |
| Мірна шкала | Ні |
| Тип плити | Електрична, Газова |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Об`єм | 6 л |
| Додаткові характеристики | |
| Антипригарне покриття | Немає |
| Вага | 0.8 кг |
| Діаметр під кришку | 25.4 см |
| Потовщене дно | Ні |
| Спосіб кріплення ручок | Клепочное з'єднання |
| Кришка з отвором для виходу пари | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм каструлі | 38722 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 420 ₴


