Якщо вам потрібна містка каструля зі сталі, то бак емальований об'ємом 14 літрів від українського виробника стане відмінним вибором. Він ідеально підходить для використання у закладах громадського харчування, а також може бути замовлений для дому. Металева каструля поставляється із кришкою. Ви можете розігрівати в ній воду або готувати їжу на будь-якій сучасній плиті. Здійснюємо поставки сталевих баків у роздріб та оптом.
Практична каструля — бак емальований об'ємом 14 літрів
- 14-літровий бак виготовляється з якісної сталі, покритої емаллю зовні та всередині. газову, електричну і навіть індукційну плиту.
- Емальований бак дозволяє зберігати в собі продукти харчування та готові страви, він не впливає на їжу.
- Посуд компанії Epos недорого коштує, але має тривалий термін служби і абсолютно безпечна.
Ми пропонуємо придбати бак емальований об'ємом 14 літрів як приватним особам, так і підприємцям. Сталеві каструлі добре зарекомендували себе при експлуатації в умовах підвищеної інтенсивності. У нашому інтернет-магазині представлений якісний та недорогий посуд від перевірених виробників. Дані баки поставляємо на замовлення.
- Тип - емальований бак з кришкою.
- Об'єм - 14 л.
- Діаметр - 33,5 см.
- Довжина з ручками - 41 см.
- Висота - 18,5 см.
- Висота з кришкою - 21,5 см.
- Матеріал - емальована сталь.
- Зовнішнє та внутрішнє покриття бака - емаль.
- Виробник - TM Idilia, Україна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Idilia |
| Матеріал | Емальована сталь |
| Діаметр каструлі | Понад 30 см |
| Висота каструлі без кришки | 18.5 см |
| Висота каструлі з кришкою | 21.5 см |
| Тип дна | Одношарове |
| Зовнішнє покриття | емаль |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Кришка | емальований метал |
| Ручка | Емальований метал |
| Мірна шкала | Ні |
| Колір | Коричневий |
| Тип плити | Електрична, Склокерамічна, Індукційна, Газова |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Об`єм | 14 л |
| Тип | Каструля |
| Додаткові характеристики | |
| Антипригарне покриття | Немає |
| Вага | 2.5 кг |
| Діаметр під кришку | 33.5 см |
| Спосіб кріплення ручок | Точкове зварювання |
| Кришка з отвором для виходу пари | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм каструлі | Більше 8 л |
- Ціна: 810 ₴




