

Таз пластиковий харчовий 12 л "Глобус" Горизонт
120 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 05639
+380 (68) 709-03-30
- +380 (50) 709-03-30Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Тип - таз пластиковий.
- Матеріал - харчовий пластик.
- Об'єм - 12 л.
- Діаметр - 37 см.
- Розмір тазу з ручками - 38,5 см.
- Діаметр дна - 26 см.
- Висота - 16 см.
- Виробник - Горизонт, Україна.
- Незамінний атрибут для дому. Матеріал з якого зроблений таз, має міцність і зносостійкість. Кожен знайде свій колір у лінійці тазів "Глобус".
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Універсальне |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 12 л |
| Діаметр | 37 см |
| Довжина | 38.5 см |
| Висота | 16 см |
| Ручки | Є |
| Колір | Різні кольори |
| Виробник | Горизонт |
| Країна виробник | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 120 ₴


