
Сито з нержавіючої сталі з металевою ручкою D 18 см BCA4697Z-18
- Тип - сито з нержавіючої сталі.
- Діаметр - 17,5 см.
- Загальна довжина - 34 см.
- Довжина ручки - 14,5 см.
- Висота - 4 см.
- Вага - 100 гр.
- Країна виробник - Китай.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zauberg |
| Тип | Сито |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Діаметр | 175 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Висота | 65 мм |
| Ручка | Одна |
| Ніжки/підставка | Немає |
| Колір | Сірий |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Країна виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 67 ₴


