Кошик
5449 відгуків
Посуд, техніка і електроніка, сантехніка, інструменти, товари для дому, саду та городу
+380 (68) 709-03-30
+380 (50) 709-03-30

Сушарки для білизни

Зручна сушарка для білизни належить до функціональних і практичних пристроїв, які мають бути в кожному будинку. Залежно від особливостей конструкції вона буває розкладний електричний, зі встановленням на батарею і звичайною підлогової. Завдяки простому механізму фіксації їх легко зняти та встановити в зручному місці. В інтернет-магазині TeRem купити вироби можна за доступною ціною.

 

Електрична сушарка для білизни

 

Розкладна конструкція виготовляється з металу та пластику, працює від мережі. Електрична сушарка дає змогу максимально швидко висушити речі, є незамінним пристосуванням, якщо в будинку немає машинки з функцією сушіння. Підлогова модель вирізняється такими перевагами:

  • низькою температурою нагрівання 40-50 градусів, що запобігає опікам, які можуть виникнути у разі необережної експлуатації виробу;
  • боковинами, що залишаються під час роботи холодними;
  • функціонуванням електричної моделі для білизни від звичайної мережі;
  • витримкою навантаження до 15 кг;
  • легко зміни температурного режиму залежно від потреб;
  • можливістю купити за доступною ціною.

Стійкість до підвищеної вологості та механічних деформацій забезпечується завдяки використанню в створенні міцного металу. Виробник надає гарантію на електричну модель до 12 місяців.

 

Розкладна сушарка на батарею

 

Для невеликого будинку або квартири важливо використовувати компактні пристосування, які виконуватимуть основну функцію, і водночас займати мінімум місця. До таких виробів належить сушарка бля білизни, яка встановлюється на батарею, двері, поручня. Купити вироби цього типу можна за низькою ціною.

Вирізняється невеликою шириною — всього 50 см, витримує навантаження до 3 кг. У конструкції розкладний моделі на батарею передбачено до 5 стрижнів і трубок. Вирізняється довжиною робочої поверхні, яка менша, ніж у підлогової конструкції — приблизно 3,5 м. Залежно від моделі, вказані параметри можуть відрізнятися.

 

Купити підлогову сушарку за доступною ціною

 

Розкладна конструкція вирізняється великою робочою сушильною поверхнею, яка досягає 16 м. Сушарка для білизни зберігає зовнішній вигляд і функціональність завдяки нанесенню на метал порошкового покриття. На відміну від моделі, яка встановлюється на батарею, підлогова конструкція вимагає виділення невеликого простору для розміщення в кімнаті. Витримує навантаження до 15 кг. Сама конструкція в середньому важить лише 1,6 кг. Як і інші моделі, купити універсальне пристосування можна за доступною ціною.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner