Кошик
5449 відгуків
Посуд, техніка і електроніка, сантехніка, інструменти, товари для дому, саду та городу
+380 (68) 709-03-30
+380 (50) 709-03-30

Обробні дошки

Великий вибір обробних дощок представлені в каталозі інтернет-магазину. Тут можна купити пластикові і дерев'яні вироби різних розмірів, у тому числі великі. Дошки з ручкою зручні і практичні. Більшість моделей має отвір для навішування на гачки або інші кріпильні вироби.

В асортименті представлені найбільш практичні і зручні моделі, які ідеально підходять для щоденного застосування. Як відомо, на кухні належить мати кілька видів обробних дощок. Все, що потрібно, як можна вибрати в каталозі.

 

Пластикові обробні дошки

 

обробні Дошки пластикові визнані найбільш гігієнічними. Їх можна сміливо назвати універсальними, тому вони підходять для нарізки хліба, свіжих овочів, м'яса, риби. На відміну від натуральної деревини, пластик не вбирає в себе рідини, тому з поверхні набагато легше змити залишки продуктів. Іншими перевагами пластикових дощок для кухні можна назвати:

 

●      стійкість до механічної деформації, до утворення сколів, порізів;

●      сумісність з різними видами продуктів;

●      простоту очищення, невибагливість у догляді.

 

Пластикові вироби підходять для посудомийної машини. Поверхню також легко очищається під проточною водою, що особливо актуально для великих за розмірами моделей.

 

Обробні дошки з ручкою

 

Для многих хозяек по-настоящему удобными являются разделочные доски с ручкой.  Их удобно держать, если необходимо пересыпать нарезанное в другую емкость. Ручка также обеспечивает удобный захват в процессе мытья. На практике доказано, что для соблюдения норм гигиены на кухне необходимо иметь как минимум три разных разделочных доски для:

 

●      хлеба, выпечки и прочих изделий;

●      продуктов, не требующих термической обработки;

●      свежего мяса, рыбы.

 

Исходя из этого, для каких-то целей можно выбрать модели с ручками.

 

Купить большие доски для кухни  

      

В интернет-магазине можно купить разделочные доски большого размера. Изделия данного типа как раз подходят для разделки мяса, тушки птицы, рыбы. В каталоге представлена продукция проверенных производителей, которая идеально подходит для ежедневного применения.  Это практичные, надежные изделия, которые гарантированно прослужат многие годы. Все, что нужно, можно купить на сайте по лучшей цене!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner