Кошик
5419 відгуків
Посуд, техніка і електроніка, сантехніка, інструменти, товари для дому, саду та городу
+380 (68) 709-03-30
+380 (50) 709-03-30

Пристрої зарядні та пуско-зарядні для АКБ

В екстремальній ситуації, коли автомобіль відмовляється заводитись, на допомогу прийде якісний пускозарядний пристрій, який при невеликих розмірах видає потрібну кількість струму, що запускає двигун. Агрегат заводить транспортний засіб майже миттєво.

В інтернет-магазині в Україні можна купити пристрій і пускозарядні агрегати для АКБ безпосередньо від відомого вітчизняного виробника. Пристрої зарядні для АКБ виготовлені з якісних матеріалів відповідно до вимог міжнародних стандартів якості. Зарядні пристрої представлені у великому асортименті.


Навіщо потрібні зарядні та пускозарядні пристрої


Для подачі пускового струму в короткочасному режимі використовується пускозарядний пристрій, який працює за схожим принципом, що й зарядний. Такий агрегат забезпечує миттєвий запуск авто або заряджає батарею в режимі, що щадить.

Оригінальний пристрій буде справжнім помічником у разі глибокого розряду акумулятора, що часто трапляється взимку. Такий агрегат не допустить і перезаряджання батареї, продовжить термін її експлуатації.


Які можна придбати зарядні пристрої для АКБ


Зарядні пристрої. Сучасне обладнання не тільки подає живлення на акумулятор, а й змінює режим у процесі поповнення батареї для досягнення максимальної ефективності. Найчастіше вони захищені від перегріву та неправильного підключення. Сучасні пристрої оснащуються вольтметром, індикатором заряджання або амперметром. За наявності регулятора сили струму зручно змінювати параметри заряджання та настроювати пристрій під особливі потреби.

Пускозарядний пристрій для АКБ. Це універсальні прилади, які забезпечують не лише зарядку, а й пуск автомобіля в екстреній ситуації, провертаючи стартер за допомогою високого пускового струму. Агрегат приєднується до батареї клемами. Він буде актуальним у разі поломки електричного обладнання або пошкодження автомобільної проводки.


Як вибрати зарядний пристрій та пускозарядний для АКБ


Насамперед слід визначитися, чи потрібен режим пуску. Якщо ні, підійде зарядний пристрій, інакше варто мати під рукою пускозарядний АКБ. У цьому необхідно підібрати пускове значення. Також слід звернути увагу на потужність агрегату відповідно до автомобільної батареї. Краще брати модель з невеликим запасом, яка може надалі нагоді для потужнішого двигуна.

Для легкового автомобіля достатньо пристрою з напругою 12 В. Вантажний транспорт вимагатиме агрегату з напругою 24 В.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner