Кошик
5452 відгуків
Посуд, техніка і електроніка, сантехніка, інструменти, товари для дому, саду та городу
+380 (68) 709-03-30
+380 (50) 709-03-30

Як вибрати унітаз-компакт?

Як вибрати унітаз-компакт?

Унітаз-компакт – комплект, що складається з кількох сантехнічних елементи: сидіння, зливний бачок, що забезпечує спуск і набір води арматура, а також набір кріпильних елементів. Така модель, як дорослого, так і дитячого унітазу, вважається найбільш практичною і зручною в користуванні.

Сьогодні виробники пропонують безліч варіацій даного виду сантехніки. Вироби відрізняються розміром, матеріалом виготовлення, так і технічними характеристиками. Про це детальніше!

 

Дорослі і дитячі унітази – матеріал виготовлення

 

Виробники пропонують унітази Коломбо з фарфору або фаянсу. Це сантехніка з відмінними експлуатаційними даними. Існує три варіанта конструкції зливу дорослого і дитячого унітазу:

  • горизонтальний;
  • вертикальний;
  • косий.

Унітаз з горизонтальним косим випуском найбільш затребуваний, так як підходить для установки як в приватних будинках, так і в квартирах.
Вибирати варіант зливу необхідно, беручи до уваги розташування каналізаційної підводки.

 

Спосіб монтажу унітазу з вертикальним випуском

 

За способом монтажу, унітази з вертикальним випуском поділяються на:

  • підлогові;
  • приставні.

Користуються попитом підвісні унітази з горизонтальним випуском.
Найпростіше підлогові унітази монтуються Коломбо. Вони займають трохи більше простору ванної кімнати, ніж підвісні, так як встановлюються на певній відстані від стіни. Приставні унітази з вертикальним випуском економлять простір, так як приєднуються впритул до стіни. При цьому бачок і інші елементи комунікації монтуються приховано. Підвісні дорослі і дитячі унітази кріпляться до спеціальної конструкції для потайного монтажу сантехніки.

 

Зливний бачок та його механізм

 

Зливні бачки роблять з боковим або нижнім способом подачі води. Другий варіант наповнення бачка більше безшумний.
Злив може бути однорежимным – бачок з однією кнопкою і двухрежимным – з двома кнопками. У першому випадку, вода після натискання кнопки випускається повністю. У другому – бачок спустошується наполовину після натискання однієї клавіші, і повністю – після натискання другої клавіші.

 

Форма чаші

 

За формою чаші, унітази Коломбо поділяються на тарілчасті, козырькообразные і воронкоподібні. Найбільш комфортний та гігієнічний – козырьковый унітаз, задня стінка якого попереджає утворення бризок. Прийнятною, з точки зору гігієни, є воронкоподібна форма чаші, яка також дозволяє економно витрачати воду.

 

Гарантії від надійних виробників

 

Выбирая унитаз Коломбо, следует ориентироваться и на производителя. Целесообразнее отдать предпочтение зарекомендовавшим себя торговым маркам, которые предоставляют гарантию на свою продукцию.
Подбирая взрослый или детский унитаз-компакт, важно учитывать размер изделия, дизайн, чтобы сантехника была не только удобной и практичной, а и эстетичной.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner